Landowska-Design

Projekty i wystroje wnętrz –w Gdyni i Warszawie

W ramach naszej oferty wykonujemy profesjonalne projekty wnętrz w Gdyni, Warszawie i okolicach. Aby stworzyć wyjątkową i piękną przestrzeń, nie wystarcza jedynie znajomość różnych stylów aranżacyjnych. Przede wszystkim należy dostosować projekt do specyfiki danego pomieszczenia: metrażu, kształtu, wysokości, naturalnego oświetlenia. Ważne, by wystrój wnętrza, jego kolorystyka, elementy dekoracyjne i ustawienie mebli zapewniały jak największą funkcjonalność, a jednocześnie tworzyły spójną całość. To warunek konieczny, by stworzyć miejsce, w którym domownicy poczują się swobodnie i będą mogli w pełni cieszyć się obecnością najbliższych.

Jak przebiega wykonanie projektu wnętrza?

Podczas tworzenia projektów wnętrz bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby naszych Klientów. Zależy nam, by efekt końcowy wpisywał się w ich prywatne upodobania estetyczne. Po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami, a także danymi technicznymi oraz przeznaczeniem pomieszczenia przystępujemy do przygotowania projektu. Tworzymy wizualizację uwzględniającą m.in. układ funkcjonalny, rozstawienie mebli, wystrój wnętrza, poszczególne elementy wyposażenia, dobór materiałów i kolorów. Sporządzamy też szczegółową dokumentację techniczną dla wykonawców.

Warto podkreślić, że każde tworzone przez nas wnętrze jest jedyne w swoim rodzaju. Wieloletnie doświadczenie, znajomość trendów wnętrzarskich i nieograniczona wyobraźnia sprawiają, że potrafimy przygotować piękne wnętrza o niepowtarzalnym charakterze, zapewniające mieszkańcom najwyższy poziom wygody. W przypadku niewielkich pomieszczeń stosujemy rozwiązania wnętrzarskie, które optycznie powiększają przestrzeń – można dokonać tego umiejętnym rozstawieniem mebli, wstawieniem lustra w kluczowym miejscu czy doborem odpowiedniego koloru ścian. Dbamy również o to, by właściwie wykorzystać naturalne światło i połączyć je ze sztucznym oświetleniem w taki sposób, aby stworzyć przestrzeń sprzyjającą komfortowemu wypoczynkowi.

Różne style wnętrzarskie

Wybór konkretnego wystroju wnętrza zawsze jest uzależniony od prywatnych upodobań Inwestorów. Jeśli mają Państwo konkretne oczekiwania dotyczące stylu aranżacyjnego, stworzymy projekt, który będzie im odpowiadał. Służymy także profesjonalnym doradztwem: zaproponujemy koncepcje, które będą najlepszym rozwiązaniem w przypadku Państwa wnętrz.

Projektujemy m.in.: