Landowska-Design

O nas

Dobry architekt gdynia

Małgorzata i Marta Landowskie
współtworzą grupę projektową LANDOWSKA–DESIGN.
Małgorzata Landowska założyła w 2003 roku pracownię
projektową sima STUDIO ARCHITEKTURY I WNĘTRZ.
Marta Landowska dołączyła do zespołu w 2015 roku.

W 2020 roku powstał nowy koncept pod nazwą
LANDOWSKA–DESIGN
, jako kontynuacja
sima STUDIO ARCHITEKTURY I WNĘTRZ, a jednocześnie nowe
spojrzenie na architekturę, design i projektowanie.

Łączymy doświadczenie z siłą kreatywności.

Dobry architekt gdynia

MAŁGORZATA LANDOWSKA

Architekt

Małgorzata ukończyła Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej w 1992 roku i uzyskała uprawnienia budowlane w 2002 roku.
Zdobyła wszechstronne doświadczenie pracując w Urzędzie Morskim w Gdyni oraz w pracowniach architektonicznych na Pomorzu. Od momentu kiedy otworzyła swoje własne studio projektowe w roku 2003, pracowała przy wielu projektach zarówno budowlanych, jak i wnętrzarskich.
Projektuje wnętrza mieszkalne, hotelowe i biurowe i budynki, jak również przestrzenie handlowe i usługowe w Polsce oraz Europie.
Małgorzata zajmuje się gentryfikacją dzielnicy, w której znajdowało się jej biuro. Opracowała i nadzorowała pro bono remont wnętrz lokalnej szkoły podstawowej.
Zaangażowana jest w remont budynków zabytkowych. Obecnie, po kilku latach przerwy, Pałac w Godętowie wrócił pod jej architektoniczną opiekę.

MARTA LANDOWSKA

Architekt

Marta uzyskała tytuł magistra architektury na Politechnice Gdańskiej w 2018 roku. Jeszcze jako studentka uzyskała trzecią nagrodę w międzynarodowym konkursie ARCHMedium za projekt „Sydnity”, a w 2018 roku została wyróżniona za projekt „Tachion – biurowiec przyszłości”.
Zanim dołączyła do Landowska Design w 2020 roku, Marta zdobywała wiedzę i doświadczenie na Uniwersytecie „La Sapienza” w Rzymie oraz w pracowni architektonicznej ArchDeco, gdzie była członkiem zespołu, który pracował nad projektem Yacht Park Waterfront w Gdyni.
Do każdego projektu Marta wnosi oryginalne i nowoczesne spojrzenie, jak również wykorzystanie nowoczesnych technologii.

Dobry architekt gdynia