Landowska-Design

Projekt mieszkania

Wykonujemy kompleksowe projekty mieszkań na obszarze Gdyni, Warszawy i okolic o różnym metrażu. Przyjmujemy zlecenia zarówno od osób prywatnych, jak i profesjonalnie zajmujących się wynajmem. Wieloletnie doświadczenie, poczucie estetyki i znajomość trendów wnętrzarskich pozwalają nam w pełni wykorzystać potencjał każdego mieszkania – tworzymy piękne oraz funkcjonalne przestrzenie, odpowiadające indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom Klientów.

Projekty mieszkań przygotowujemy po dokładnym zapoznaniu się ze specyfiką danego miejsca: metrażem, powierzchnią i układem poszczególnych pomieszczeń, a także możliwościami finansowymi Inwestora. Nasze projekty zawierają rysunki techniczne, rzuty i widoki ścian oraz wszelkie inne szczegółowe wytyczne dla wykonawców, niezbędne do zrealizowania przedstawionych koncepcji. W ramach naszej oferty tworzymy również projekty domów.

Spersonalizowane projekty mieszkań

Przed rozpoczęciem zlecenia zapoznajemy się z oczekiwaniami i potrzebami naszych Klientów i dbamy o to, by projekt mieszkania był odzwierciedleniem ich prywatnych upodobań estetycznych. Jeśli mają Państwo konkretną wizję, dołożymy starań, by ją urzeczywistnić. Jednocześnie przedstawimy własne propozycje, których celem jest zapewnienie jak najwyższego komfortu.

Podczas wykonywania projektu mieszkania szczególnie istotne jest drobiazgowe zaplanowanie układu funkcjonalnego – musi być dostosowany do trybu życia domowników. Należy dokładnie rozplanować rozmieszczenie poszczególnych pomieszczeń, ścian działowych, a także ustawienie mebli i dobór odpowiedniego oświetlenia. Gwarantujemy, że przygotowując projekt, uwzględniamy indywidualne potrzeby mieszkańców i dzięki temu dostarczamy im rozwiązania jedyne w swoim rodzaju.

Kierunek stylistyczny, którym podążamy, zawsze jest uzależniony od gustu Klienta. Nowatorskie pomysły, odwaga w łączeniu różnych stylów wnętrzarskich, kreatywność w doborze rozwiązań technicznych – nasze projekty mieszkań są wyjątkowe i niepowtarzalne. Na życzenie Inwestora możemy przygotować wnętrze skandynawskie, boho, nowojorskie i wiele innych. Tworzymy piękne przestrzenie, których poszczególne elementy tworzą spójną całość. Dzięki temu domownicy czują się w nich swobodnie i mogą cieszyć się obecnością najbliższych w komfortowych warunkach.