Landowska-Design

Projektowanie pomieszczeń

Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem pomieszczeń. Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę i indywidualne podejście. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych, przedsiębiorstw i właścicieli obiektów usługowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu zarówno dużych, jak i niewielkich przestrzeni. Gwarantujemy, że dobierzemy rozwiązania, które będą dla Państwa optymalne i zapewnią najwyższy komfort użytkowania danego pomieszczenia.

Tworzymy nowoczesne wnętrza biurowe uwzględniające zasady ergonomii. Specjalizujemy się również w projektowaniu wnętrz hoteli butikowych, wyróżniających się funkcjonalnością i elegancją.

Oprócz tego wykonujemy projekty pięknych kuchni i stylowych salonów. W naszych realizacjach nie brakuje także pięknych łazienek urządzonych w różnych stylach wnętrzarskich.

Wizualizacje projektów pomieszczeń

Nasze projekty pomieszczeń stanowią połączenie funkcjonalności i piękna. Uwzględniają m.in. rozmieszczenie poszczególnych mebli, oświetlenia i pozostałych elementów wyposażenia, dobór kolorystyki i materiałów. Przygotowujemy rysunki 3D projektowanych pomieszczeń, dzięki którym można zapoznać się z finalnym efektem i ocenić spójność stylistyczną przestrzeni.