Landowska-Design

Projekt domu

Wykonujemy profesjonalne projekty domów, m.in. jedno- i wielorodzinnych, parterowych, piętrowych, z poddaszem czy garażem. Mamy także wieloletnie doświadczenie w tworzeniu projektów architektonicznych mających na celu modernizację lub przebudowę już istniejących budynków. Stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, a nasz zmysł estetyczny sprawia, że przygotowane przez nas projekty zachwycają walorami wizualnymi.

Tworząc projekty domów, bierzemy pod uwagę zarówno kwestie estetyczne, jak i aspekty funkcjonalne. Dostosowujemy koncepcje pod wymiary działki budowlanej oraz specyfikę danego miejsca. Przede wszystkim jednak uwzględniamy indywidualne oczekiwania oraz potrzeby Inwestora. Przygotowujemy pełną dokumentację zawierającą szczegółowe wytyczne dla wykonawców, m.in. rysunki techniczne, rzuty pomieszczeń i ścian. Specjalizujemy się również w projektach wnętrz.

Nowoczesny dom dostosowany do indywidualnych potrzeb

Tworzymy wyjątkowe projekty nowoczesnych domów na obszarze Gdyni, Warszawy i okolic. Każdemu Klientowi zapewniamy indywidualne podejście – zależy nam na tym, by przygotowana koncepcja wpisywała się w jego prywatne upodobania. Stosujemy praktyczne rozwiązania zapewniające mieszkańcom najwyższy poziom wygody. Dzięki szerokiej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie tak rozplanować układ poszczególnych pomieszczeń, by w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń i uczynić ją jak najbardziej funkcjonalną.

Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, by zaprojektowane przez nas domy prezentowały się pięknie i nowocześnie. Osiągamy to m.in. przez wybór odpowiedniej kolorystyki czy naturalnych materiałów na elewację, takich jak drewno czy kamień. Sięgamy po niestandardowe rozwiązania architektoniczne i nie wahamy się łączyć różnych stylów, by osiągnąć zjawiskowy efekt. Przeszklenia z widokiem na ogród, słoneczne tarasy, geometryczne kształty, fantazyjne wzory – kierunek działań projektowych uzależniamy od gustu naszego Klienta.

Warto również podkreślić, że dbamy o to, by zaprojektowany przez nas dom idealnie pasował do otoczenia i tworzył z nim harmonijną całość. Właściwie zaplanowany obiekt nie tylko wkomponuje się w krajobraz, ale będzie podkreślał jego piękno.